• Alle teamleden
  • CLB
  • Directie
  • Leerkrachten
    • Aardrijkskunde
    • Biologie
    • Chemie
    • Cultuurwetenschappen
    • Duits
    • Economie
    • Elektriciteit
    • Engels
    • Frans
    • Fysica
    • Gedragswetenschappen
    • Geschiedenis
    • Informatica
    • Latijn
    • Levensbeschouwing
    • Lichamelijke opvoeding
    • Muzikale opvoeding
    • Natuurwetenschappen
    • Nederlands
    • Plastische opvoeding
    • Socio-Economische initiatie
    • Techniek
    • Wetenschappelijk werk
    • Wiskunde
  • Onderhoud
  • Ondersteunend personeel
  • Secretariaat
Ada Maria Hakala
Leerkracht Muzikale Opvoeding
1e - 2e jaar
Agnes Delhaze
Leerkracht Plastische Opvoeding
1e - 2e jaar
Ann Van Der Borght
Leerkracht Techniek
1e graad
Ben Bogaerts
Leerkracht Lichamelijke opvoeding
1e t.e.m. 6e jaar
Berlien De Brauwer
Leerkracht Engels en Nederlands
1e jaar
Chantal Mathieu
Leerkracht Wiskunde & Economie
3e - 4e jaar
Charlotte De Craemer
Leerkracht Nederlands & Duits
3e - 4e - 5e - 6e jaar
Cleo Van Den Borre
Leerkracht Cultuur- & Gedragswetenschappen
3e - 4e - 5e - 6e jaar
Colette Bauduin
Debora Beaurieux
Onderhoudspersoneel
Dennis Van Damme
Leerkracht Aardrijkskunde, STEM & Informatica
1e - 2e graad
Dirk Veldeman
Directeur
02 266 11 00
Elisabeth Droeshout
Psychopedagogisch consulente
0472 07 04 73
Esen Cetinkaya
Secretariaat - Leerlingen
02 266 11 00
Estelle Van Meerbeeck
Leerkracht Nederlands
3e - 4e jaar
Filip Moons
Leerkracht Wiskunde
5e - 6e jaar
Frédérique De Vree
Leerkracht Nederlands + verantwoordelijke talenbeleid
2e jaar
Hilde Delie
Secretariaat - Leerlingenadministratie
02 266 11 00
Hilde Lenie
Leerkracht Rooms-Katholieke godsdienst
2e - 3e jaar
Hugo Vanhecke
Leerkracht Orthodoxe godsdienst
2e - 4e - 5e jaar
Ignace Demaerel
Leerkracht Protestantse godsdienst
1e t.e.m. 6e jaar
Inge Leus
Leerkracht Latijn
2e t.e.m. 6e jaar
Joke Deplae
Leerkracht niet-confessionele Zedenleer
4e - 5e - 6e jaar
Julie Clarys-Robion
Leerkracht Geschiedenis, Latijn en filosofie
1e - 2e - 3e jaar
Karen Guillaume
Leerkracht Aardrijkskunde , Fysica , Chemie, Biologie & Wetenschappelijk werk
1e - 2e - 3e jaar
Karine Bogaerts
Secretariaat - Financiën
02 266 11 00
Karine De Greef
Onderhoudspersoneel
Katoo Baeten
Leerkracht Chemie & Fysica
3e - 4e - 5e - 6e jaar
Kim Vleeracker
Leerkracht Wiskunde
1ste jaar
Koen Van Brantegem
Leerkracht Rooms-Katholieke godsdienst
4e - 5e jaar
Maarten Waegeman
Leerkracht Biologie, Lichamelijke Opvoeding & Natuurwetenschappen
3e - 4e - 5e - 6e jaar
Michelle Dethier
Leerkracht Frans
3e - 4e - 5e - 6e jaar
Najma Ammari
Leerkracht Economie & Islamitische godsdienst
1e - 2e - 3e jaar
Nick Carnewal
Engels, Nederlands & Geschiedenis
1e t.e.m. 3e graad
Rachid El Hichou
Leerkracht Islamitische godsdienst
1e t.e.m. 6e jaar
Richard Stevens
Leerkracht Engels
3e - 4e - 5e - 6e jaar
Sandra Frederickx
Diensthoofd onderhoud
Sarah Vissers
Leerkracht Wiskunde
2e - 3e - 4e jaar
Sigrun Van De Velde
Tinne Vandewalle
Leerkracht Frans
1e - 2e jaar
Valerie De Peet
Directeur
Valerien De Meeter
Leerkracht Economie, Geschiedenis & Leerlingenbegeleider
4e - 5e - 6e jaar
Vanessa Gellaerts
Vera Yetimyan
Secretariaat - Personeelszaken
02 266 11 00
Werner Poets
Leerkracht elektriciteit, mechanica, fysica, toegepaste fysica
2e - 3e graad
Yasmine Florquin
Leerkracht Economie - Natuurwetenschappen - SEI
1e graad
Yuksela Kurta
Onderhoudspersoneel