• Alle teamleden
  • CLB
  • Directie
  • Leerkrachten
    • Aardrijkskunde
    • Biologie
    • Chemie
    • Cultuurwetenschappen
    • Duits
    • Economie
    • Elektriciteit
    • Engels
    • Expressie
    • Frans
    • Fysica
    • Gedragswetenschappen
    • Geschiedenis
    • Informatica
    • Latijn
    • Levensbeschouwing
    • Lichamelijke opvoeding
    • Muzikale opvoeding
    • Natuurwetenschappen
    • Nederlands
    • Plastische opvoeding
    • Socio-Economische initiatie
    • Techniek
    • Wetenschappelijk werk
    • Wiskunde
  • Onderhoud
  • Ondersteunend personeel
  • Secretariaat
Agnes Delhaze
Leerkracht Plastische Opvoeding
1e - 2e jaar
Ann Van Der Borght
Leerkracht Techniek & Informatica
1e t.e.m. 6e jaar
Ben Bogaerts
Leerkracht Lichamelijke opvoeding
1e t.e.m. 6e jaar
Berlien De Brauwer
Leerkracht Engels, Nederlands & Expressie
1e - 2e - 3e jaar
Chantal Mathieu
Leerkracht Wiskunde & Economie
3e - 4e jaar
Charlotte De Craemer
Leerkracht Nederlands & Duits
3e - 4e - 5e - 6e jaar
Cleo Van Den Borre
Leerkracht Geschiedenis, Cultuur- & Gedragswetenschappen
3e - 4e - 5e jaar
Colette Bauduin
Debora Beaurieux
Onderhoudspersoneel
Dirk Veldeman
Directeur
02 266 11 00
Elisabeth Droeshout
Psychopedagogisch consulente
0472 07 04 73
Esen Cetinkaya
Secretariaat - Leerlingen
02 266 11 00
Estelle Van Meerbeeck
Leerkracht Nederlands
3e - 4e jaar
Filip Moons
Leerkracht Wiskunde
5e - 6e jaar
Frédérique De Vree
Leerkracht Nederlands & Frans
1e - 2e - 3e - 5e - 6e jaar
Hector Goossens
Hilde Delie
Secretariaat - Leerlingenadministratie
02 266 11 00
Hilde Lenie
Leerkracht Rooms-Katholieke godsdienst
2e - 3e jaar
Hugo Vanhecke
Leerkracht Orthodoxe godsdienst
2e - 4e - 5e jaar
Ignace Demaerel
Leerkracht Protestantse godsdienst
1e t.e.m. 6e jaar
Inge Leus
Leerkracht Latijn
2e t.e.m. 6e jaar
Joke Deplae
Leerkracht niet-confessionele Zedenleer
4e - 5e - 6e jaar
Julie Clarys-Robion
Leerkracht Geschiedenis, Latijn & niet-confessionele Zedenleer
1e - 2e - 3e jaar
Karen Guillaume
Leerkracht Aardrijkskunde , Fysica , Chemie, Biologie & Wetenschappelijk werk
1e - 2e - 3e jaar
Karine Bogaerts
Secretariaat - Financiën
02 266 11 00
Karine De Greef
Onderhoudspersoneel
Katoo Baeten
Leerkracht Chemie & Fysica
3e - 4e - 5e - 6e jaar
Kim Vleeracker
Leerkracht Wiskunde
1ste jaar
Koen Van Brantegem
Leerkracht Rooms-Katholieke godsdienst
4e - 5e jaar
Maarten Waegeman
Leerkracht Aardrijkskunde, Biologie, Lichamelijke Opvoeding, Natuurwetenschappen & Wetenschappelijk werk
2e - 4e - 5e - 6e jaar
Maité Panneels
Onderhoudspersoneel
Michelle Dethier
Leerkracht Frans
3e - 4e - 5e - 6e jaar
Najma Ammari
Leerkracht Economie & Islamitische godsdienst
1e - 2e - 3e jaar
Nicole Claessens
Onderhoudspersoneel
Rachid El Hichou
Leerkracht Islamitische godsdienst
1e t.e.m. 6e jaar
Richard Stevens
Leerkracht Engels
3e - 4e - 5e - 6e jaar
Sandra Frederickx
Diensthoofd onderhoud
Sarah Vissers
Leerkracht Wiskunde & Natuurwetenschappen
1e - 2e - 3e jaar
Sigrun Van De Velde
Silke Bynens
Leerkracht Muzikale Opvoeding
1e - 2e jaar
Sven Portael
Leerlingenbegeleider
Tinne Vandewalle
Leerkracht Frans
1e - 2e jaar
Valerien De Meeter
Leerkracht Economie, Geschiedenis & Leerlingenbegeleider
4e - 5e - 6e jaar
Vanessa Gellaerts
Vera Yetimyan
Secretariaat - Personeelszaken
02 266 11 00
Yuksela Kurta
Onderhoudspersoneel